Nadwaga i otyłość dzieci to szczególnie trudny i złożony problem. Każdy kilogram ponad miarę niesie ze sobą groźne skutki zdrowotne, które mogą ujawnić się nawet za kilka – kilkanaście lat. Nadwagę powstałą w dzieciństwie najtrudniej jest zwalczyć, kiedy jesteśmy dorośli, dlatego, jeśli dotyczy naszego dziecka – należy zabrać się za nią jak najszybciej.

Jestem nie tylko dietetykiem, ale także pedagogiem i od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą oraz Rodzicami. Jako Pani Truskawka od siedmiu lat prowadzę warsztaty zdrowego odżywiania dla przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkoły podstawowej. Pracuję także ze starszą młodzieżą.

W mojej poradni znajdziemy bezpieczny i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów, a każdy, nawet najmniejszy sukces dziecka będzie nagrodzony. Dla każdego dziecka tworzę indywidualny plan żywieniowy dzięki czemu znacznie łatwiej osiągnąć założony cel. Na życzenie Rodzica wspólnie przygotujemy zdrowe i pyszne przekąski oraz koktajle i nauczymy się co warto jeść, a czego lepiej unikać.