PROGRAM STANDARD

Zindywidualizowany program żywieniowy dla dorosłych i dzieci z nadwagą i otyłością, niedowagą, niedożywieniem i zaburzeniami odżywiania, cukrzycą typu 2, alergiami, nietolerancjami pokarmowymi, zaburzeniami hormonalnymi, chorobami tarczycy (w tym Hashimoto). Podczas pierwszej wizyty przeprowadzam diagnozę psychodietetyczną oraz kliniczną, aby zrozumieć przyczynę problemu oraz przygotowuję indywidualne zalecenia żywieniowe dostosowane do potrzeb, preferencji oraz budżetu klienta.

Podczas kolejnych wizyt  wspólnie ustalamy cel, do którego dążymy, układam  jadłospis na kolejny okres oraz monitoruję postępy klienta; w razie konieczności modyfikuję dietę, staramy się także zwiększać aktywność fizyczną.

Program kończy ustalenie diety normalizacyjnej, czyli uczymy się jak unikać wahań wagi i efektu jo-jo 🙂

PROGRAM DLA PAR

Program dla par, które chcą schudnąć lub zmienić niezdrowe nawyki żywieniowe i razem podjąć to wyzwanie. Wzajemne motywowanie się i wspieranie bardzo pomaga w drodze do osiągnięcia celu. Wesele czy Złote Gody – każda okazja jest dobra, aby zacząć! Postępowanie dietetyczne będzie tu podobne, jak w Programie Standard, z tą różnicą, że razem łatwiej 🙂

PROGRAM MAMA

Specjalny program dla przyszłych mam, który skupia się przede wszystkim na prawidłowym, bezpiecznym i zdrowym odżywianiu w ciąży i po urodzeniu Pociechy. Zadbam o utrzymanie Twojej wagi podczas najważniejszych 9 miesięcy (zgodnie z  najnowszymi zaleceniami WHO), abyś cieszyła się macierzyństwem, a nie martwiła wyglądem.

W pierwszym i drugim trymestrze ciąży spotykamy się co 3 lub 4 tygodnie, a w ostatnim trymestrze Ty decydujesz, ile spotkań potrzebujesz. W razie potrzeby ustalę indywidualny plan żywieniowy dla Mamy i Dziecka.

PROGRAM FACET

Najpierw masa, potem rzeźba! To ogólnie znany fakt. Co jednak, jeśli masz już masę, a rzeźby ani widu, ani słychu? Albo masy brakuje i wyrzeźbić się trudno? A może po prostu chciałbyś zrzucić parę (naście? dziesiąt?) kilo dla zdrowia/ wyglądu/ ukochanej?

Facet to specjalny program dla mężczyzn, zwłaszcza tych z Was, którzy dostają gęsiej skórki na wieść o diecie bezglutenowej, wegańskiej, fit przekąskach i takich tam. Ze mną chudniecie bez głodu (co nie znaczy jednak, że można jeść wszystko – dieta ma swoje ograniczenia niestety). Wiem jak naturalnie podkręcić metabolizm i wiedzy tej nie zawaham się użyć! 

Jeśli jesteś po drugiej stronie barykady: czujesz się zbyt chudy, za szczupły i chcesz nabrać masy i rzeźby – nie ukrywam, będzie trudniej, ale da się zrobić 🙂